Performans Gereksinimleri Ve Boru Çekirdeği Seçimi İçin LED Göstergesi

LED ekran, günlük yaşamda sıklıkla görülen öğelerden bir çeşit olup, aynı zamanda çok çeşitli cihazlar için bir uygulama çeşididir. Uygulaması nedeniyle çok, bu nedenle bizim için iyi bilmek gerekli. Sitenin makalesinde bazı temel tanıtımlar yapılmış, takip çalışmasının temelleri atılmıştır. Bugün, umut size yardımcı olabilecek performans gereksinimleri ve tüp çekirdeği seçimi olarak, iki yönü de dahil olmak üzere, LED ekran ile ilgili bilgi öğrenmeye devam.

1. LED ekranın performans gereksinimleri

(1) LED ekranında, dijital sinyaldeki atama kartını almak için bileşenlerin fotoelektrik sürücü devresini entegre ederek ve böylece ışıkları ve karanlık ışığı sözcükler veya desenler oluşturmak için gerekli olan şekilde çalıştırarak. Diyelim ki, ışıklarla ilgili fotoelektrik sürücü devresinin kalitesi veya kalitesi, normal şekilde çalışabilir. Sürüş devresi ve fotoelektrik kalitesi, IC cihazlarının kalitesiyle belirlenir, böylece, fotoelektrik tahrik devresinin kalitesini garantilemek için IC cihazlarının kalitesini garantilemek için.

(2) LED ekranın gücü, beş yıl içinde genel gereksinimler% 1'den daha düşük arıza oranı olmalıdır. Güç kaynağı kalitesini güç kaynağı üreticileri tarafından belirlenir, güç kaynağı genel istikrar şimdi iyi, ne zaman seçim kaliteli ve marka seçmelisiniz, bu yüzden bir garanti var.

(3) düzenleme sisteminin genel gereksinimleri, yayın sistemi, basit ve etkileşimli bir programlama / oyun ortamı sağlayabiliyor, bu yüzden hiyerarşik ve modüler bir yöntem kullanabilirsiniz, iyi güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlayabilir.

2. Tüp çekirdeği seçiminde LED ekran

Önce iyi bir marka seçmek ve daha sonra iyi teknik parametreleri seçin, böylece en iyi LED ekran elde etmek. Özellikle, temel olarak aşağıdaki gibi bu yönleri vardır: Çekirdek tüp boyutu: Fazla 9 mil için 13 milyondan fazla, tek / çift tam renkli LED ekran için LED ekran, çip yangın ve ömrünü etkileyecektir. Parlaklık: tüp çekirdek LED ekranın parlaklığını etkiler, genelde LED ekran parlaklığının gereksinimlerine oranla tüp çekirdek parlaklığıdır. Tube çekirdek dalga boyu: LED ekran görüntü renklerini etkiler, genellikle dalga boyuyla, kırmızı 640 nm, 525 nm yeşil, mavi 470 nm. Tüp çekirdeğinin düzgünlüğü: parlaklık düzgünlüğü ve dalga boyunun tekdüzelik gibi iki yönü de dahil olmak üzere LED ekranın tekdüzelik etkileyecektir, genellikle gerekli dalga boyu sapma 2.5 nm, parlaklık sapması% 10'dan az.

002.jpg

 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

3.Ünşaat, Hengchangrong (Hi-Tech) Teknoloji Parkı, Shilongzai, Shiyan Kasabası, Shenzhen, Çin

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board